Crystal Bohemia DIAMOND skleněná dóza 96 mm

TOP 8 v kategorii Cukřenky

Crystal Bohemia DIAMOND skleněná dóza 96 mm

Sklárny Bohemia Crystal Český křišťál je proslulý po celém světě a není tomu jinak ani u nás. Skleněné výrobky Crystal Bohemia obsahují 24 % kysličníku olovnatého, díky tomu...
Garantovaný nákup z Skleněný shop cz

Skladem • 1 varianta29 Kč99 % • 5 374×Další informace

• , zakoupeno v Skleněný shop cz

Rychlé dozu pro šperky měla jsem dávno, byl to dárek. Při stěhování bohužel se to rozbilo. Ale ta malá šperkovnice byla pro mě tak důležitá, a proto jsem ji objednala a teď mám ji zase. Je to nadčasová věc.

Krásné - spolojenost

Sklárny Bohemia Crystal

Český křišťál je proslulý po celém světě a není tomu jinak ani u nás.

Skleněné výrobky Crystal Bohemia obsahují 24 % kysličníku olovnatého, díky tomu se na skle lámou sluneční paprsky a vytvářejí na brusu překrásnou hru barev. Některé produkty od Crystal Bohemia rozhodně nepřehlédnete - nejen pro jejich schopnost práce se světlem, ale také pro rozměry. Nejtěžší výrobky váží až 20 kilogramů.

Olovnatý křišťál je křehký a nepatří do myčky. Pardubické sklo ochráníte před matnými skvrnami mytím v jarové vodě a jemným kartáčkem.

Křišťál vzniká v pardubické továrně téměř 150 let, od roku 2008 se pod značkou Crystal Bohemia produkty z rukou 330 zaměstnanců vyvážejí do celého světa.

Krásné - spolojenost